Hibaanalizáló technikus

Közzététel dátuma: 2019.06.18.

Hely: Szombathely, HU

Vállalat: iQor

Req ID: 12339

További munkahelyek:

Vállalatunk 2003-ban kezdte meg működését Szombathelyen, majd 2005-ben felépítette és 2013-ban tovább bővítette a régió egyik legfejlettebb infrastruktúrájával rendelkező szervizközpontját.
Cégünk 2014-ben egy korábbi elektronikai szerviz tevékenységet végző cég felvásárlásával került az iQor tulajdonába. Az iQor a kiszervezett üzleti megoldások és a terméktámogatási szolgáltatások területén globálisan 18 országban működő és 40 000 munkavállalót foglalkoztató szolgáltató vállalat.

CÉGÜNK AZ ALÁBBI MUNKAKÖRÖKBE KERES ÚJ MUNKATÁRSAKAT SZOMBATHELYI TELEPHELYÉRE

HIBAANALIZÁLÓ TECHNIKUS

Feladata

  • elektronikai berendezések és mobil kommunikációs eszközök alkatrész szintű analízise
  • a megtalált illetve feltételezett hiba rögzítése
  • a tesztberendezések működésének megismerése és az ismeretek felhasználása a hibakeresés során

Elvárások

  • számítógép hálózatok működésének alapszintű ismerete
  • minimum középfokú elektronikai végzettség
  • számítógépes ismeret
  • logikus gondolkodásmód
  • pontos, precíz munkavégzés
  • angol nyelvtudás

Elbírálásnál előny

  • szerviz tapasztalat
  • CCNA bizonyítvány

Amit vállalatunk kínál

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • ideális, tiszta munkakörnyezet
  • teljesítmény és kompetencia alapú bérkategória rendszer és vonzó kompenzációs csomag munkaköröknek megfelelően
  • hatékonysági bónusz
  • törvényi mértéken felüli műszakpótlék rendszer
  • munkába járás támogatás
  • magas színvonalú üzemi konyha
  • vállalati rendezvények (sport és kulturális támogatás)
  • szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan fejlődő csapatban
  • albérleti hozzájárulás

iQor.com